Retourmogelijkheid i
Nee, speciaal voor u besteld.
Deskundig advies

200.000 m² uit voorraad leverbaar

Groots assortiment

Scherpe prijzen
€ 78,90 /St
Incl. BTW
De afbeelding is een impressie. De kleur van het daadwerkelijke product kan afwijken. Zie leveringsvoorwaarden.
€ 78,90 /St
Incl. BTW
De verwachte leverdatum is 07-04-2026. Wanneer vandaag door u besteld.
Retourmogelijkheid i
Nee, speciaal voor u besteld.Te bekijken in
Alleen Online| Afname per | 1 Stuk(s) |
| Handleiding | Download |
De meest voorkomende gebruiktoepassingen van de slijpkop met WAAIERVORMIGE voor beton zijn; het verwijderen van bramen of defecten in betonbekisting, het verwijderen van coatings zoals: bitumineuze lagen, epoxy, verf en het simpelweg gladder maken van het werkoppervlak.
RUBI heeft de WAAIERVORMIGE diamantslijpkoppen speciaal onworpen voor de beste prestaties bij alle voorbewerkingen op betonnen oppervlakken. De gesinterde segmenten zijn bevestigd aan de stalen body van de kop met de laserlasmethode, de sterkste en meest resistente methode.
Het ontwerp van deze slijpkop met de loodrechte opstelling van de diamantsegmenten vergemakkelijkt de verwijdering van de restanten van het opruwmateriaal en verhoogt de koeling van de kop.
De WAAIERVORMIGE diamantslijpkoppen maken het voorbewerken van oppervlakken en het schuren van randen in beton mogelijk. De werksnelheid is hoger dan bij een standaardkop, dankzij de dubbele kroon van diamantsegmenten.
Dit tegelgereedschap wordt geleverd in een verpakking van 1 stuk(s). Dit product uit ons prof assortiment wordt speciaal voor u besteld en is alleen online te bekijken.
In onze winkel bent u van harte welkom. Onze adviseurs staan voor u klaar! Zij laten u graag alle mogelijkheden zien en adviseren u met praktische tips over alles wat bij een tegelwand of -vloer komt kijken.

Deskundig advies

200.000 m² uit voorraad leverbaar

Groots assortiment

Scherpe prijzen